• Хотинські вісті

«Успішною громадою Буковини»-2021 стала Хотинська громада


Фото Чернівецької ОДА.

На Буковині визначили Успішну громаду 2021 року. Цей титул виборола – Хотинська міська територіальна громада.


Другою за результатами конкурсу стала Вижницька міська громада, їй присвоїли титул «Активна». Третьою – Мамаївська сільська громада, її окликали «Перспективною». Про це повідомила Чернівецька ОДА.


Загалом ж цьогоріч у конкурсі «Успішна громада Буковини» за першість змагалися 20 громад краю.

"Радіємо, що Хотинська громада стала переможцем обласного конкурсу «Успішна громада Буковини» серед 20 громад нашої області! Це наша спільна перемога!", – наголосив міський голова Андрій Дранчук.


Учасників та переможців привітав перший заступник голови Чернівецької ОДА Ковалюк Богдан. Він вручив голові громади-переможниці Андрію Дранчуку почесну відзнаку і цінні подарунки від облдержадміністрації та Агенції регіонального розвитку Чернівецької області. Це, зокрема, сертифікати на розробку бренд-буку та виготовлення поліграфічної продукції, а також елементи географічного маркування громади.


«Вітаю всіх учасників та переможців конкурсу «Успішна громада Буковини». Одне із завдань усіх них – бути активними та використовувати усі наявні можливості для просування та розвитку, адже це дисциплінує, згуртовує та приносить успіх», – сказав Богдан Ковалюк.


Нагадаємо, конкурс «Успішна громада» на Буковині провели вдруге. Змагання покликані підтримати ініціативу громад області, поширення їх кращих практик та успішного досвіду з реалізації місцевих програм і проєктів розвитку.

Джерело – Департамент регіонального розвитку Чернівецької ОДА.

70 views0 comments