• Хотинські вісті

Турнір пам’яті героїв АТО
Людина живе доти, доки про неї пам'ятають

9 жовтня в селі Анадоли відбувся футбольний турнір пам’яті односельців, героїв, учасників АТО – Олександра Гарбуза та Олександра Боднарюка.


В’ячеслав Бойко поділився: «Людина живе доти, доки про неї пам'ятають! Такими заходами ми ушановуємо пам'ять наших захисників та героїв України, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави».


У відкритті турніру взяли участь в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Хотинської міської ради Людмила Саченко, депутат Дністровської районної ради В’ячеслав Бойко, директор Анадольського НВК Олексій Ткач, мати загиблого героя Ольга Боднарюк.


Розпочалася офіційна частина з Гімну України і хвилини мовчання, після чого промовці звернулися до команд та присутніх, а матері подякували за такого мужнього сина.


В’ячеслав Бойко поінформував, що у змаганнях узяли участь команди: ФК «Анадоли» Хотинської ТГ, ФК «Недобоївці» Недобоївської ТГ, ФК «Перебиківці» Клішковецької ТГ.


Після напруженої боротьби місця розподілилися таким чином:

1 місце – ФК «Перебиківці»,

2 місце – ФК «Анадоли»,

3 місце – ФК «Недобоївці».


Команду переможця нагороджено перехідним футбольним кубком пам'яті героїв АТО Олександра Боднарюка та Олександра Гарбуза. А цей футбольний турнір запланували проводити щороку.

Команди нагороджені медалями та грамотами, також за підсумками визначені кращі голкіпер, захисник та нападник турніру.


Футбольні змагання проведені за ініціативи депутата Дністровської районної ради В’ячеслава Бойко, підприємця Віталія Головатого та за підтримки Хотинської міської ради. Депутат також додав: «Окрема подяка директору Анадольського НВК Олексію Ткачу та приватному підприємцю Володимиру Перепелюку за надану матеріально-технічну допомогу».

Слава Україні! Героям Слава!


106 views0 comments