• Хотинські вісті

Турнір з мініфутболуЮні спортсмени вшанували пам‘ять воїна-афганця


Щорічно 5 травня у Шилівцях проводять турнір з міні-футболу, приурочений пам‘яті односільчанина, воїна-афганця Віктора Маковійчука.


Саме в його день народження уже 21 раз юні спортсмени зібралися, аби вшанувати світлу пам‘ять земляка. Цьогоріч у змаганнях узяли участь учні Шиловецького ЗЗСО І–ІІІ ступенів, Полянського ЗЗСО І–ІІІ ст., Клішковецької гімназії та Перебиковецького ЗЗСО І–ІІІ ст.


Ігри проходили за коловою системою. І чого-чого, а емоцій та напруги вистачало у кожному з матчів! За підсумками змагань перемогу отримала команда Шиловецького освітнього закладу.


Кращим воротарем гри став учень цієї школи Дмитро Паращук. Кращим гравцем визнано Владислава Сандюка з Перебиковецького ЗЗСО, а кращим нападником – Олександра Матеїка з Клішковецької гімназії.


Після закінчення всіх ігор організатори привітали учасників турніру з гарною грою і відзначили, що проведення таких змагань сприяє як популяризації футболу, так і виявленню нових талантів.


"Дякуємо за організацію та проведення турніру вчителю фізичної культури Петру Маслію, а також меценатам Порфирію Банарю, Василю Кушніру, Миколі Тодоріку", – зазначила Віта Танасьєва, заступниця директора Шиловецького ЗЗСО.

131 views0 comments