• Хотинські вісті

Тріумф юних хотинчан

Вдало виступили юнаки Хотинської ДЮСШ у відкритій першості ДЮСШ №4 м. Чернівці з футзалу серед юнаків 2007–2008 р. н. дитячої ліги «Юніор». Змагання, в яких узяли участь вісім команд, тривали два тижні. 24 лютого змагалася одна група, 3 березня інша, а минулої неділі відбулася фінальна частина.

У півфіналі наші юні футзалісти зустрілись із командою «Спартак» (ЗОШ №16 мікрорайону Калічанка) і впевнено прокрокували до фіналу з рахунком 11:3.

Фінальний поєдинок склався досить вдало для хотинчан. Адже після першого тайму рахунок матчу був 4:0. Але після перерви чернівчанам вдалося забити два м‘ячі і останні хвилини зустрічі видалися досить напруженими. У підсумку перемога все-таки дісталася нашим юним спортсменам: ДЮСШ №4–ДЮСШ м. Хотин – 2:4.

Найкращим нападником змагань визнано хотинчанина Кіріла Савіцького, який до того ж став кращим бомбардиром фінальної частини змагань відзначившись голами у воротах суперників 6 разів.

Інші спортивні новини

Визначився переможець передостаннього туру чемпіонату Хотинського району з футзалу, який відбувся 10 березня. Найкращого досягнення в історії участі у таких змаганнях вдалося досягти недобоївчанам. Здобувши сьому перемогу у восьми матчах, ФК «Недобоївці» вперше став чемпіоном району. Найближчий переслідувач ФК «Данківці» після перемоги у перенесеному матчі ІІ туру над зарожанцями завершив змагання на другому місці. А замкнув чільну трійку ФК «Перебиківці». Цей молодий колектив також досяг найкращого для себе результату. Останній тур втрачає в інтризі, адже перші три команди вже не зрушать зі своїх місць, щоправда ще ведеться боротьба за звання кращого бомбардира змагань.

Турнірне становище

ФК «Недобоївці» – 22 очка, ФК «Данківці» – 18, ФК «Перебиківці» – 15, ФК «Хотин» – 10, ФК «Рукшин» – 8, ФК «Грозинці» – 7, «Комфорт» с. Зарожани – 5, ФК «Недобоївці-2» – 4, ФК «Клішківці» – 3 очка.

Кращі бомбардири:

Олег Чемерейко (ФК «Перебиківці») – 10 голів,

Сергій Костенчук (ФК «Недобоївці-2») – 8,

Денис Мельничук (ФК «Грозинці») – 7,

Андрій Тимчук (ФК «Данківці») – 7.

Волейбол: проміжні результати

У протистоянні данківчан та недобоївчан визначиться ще один чемпіон району. Так, у останьому турі чемпіонату Хотинського району з волейболу 2019 року зустрінуться ВК «Данківці» – Недобоївська ОТГ. Перемога будь-якої команди принесе їй чемпіонський трофей. А ось за третє місце боротьби не буде, адже після результатів V туру змагань ВК «Каденюка» с. Клішківці гарантував собі бронзові медалі.