• Хотинські вісті

Три міністри відвідали Чернівеччину

Updated: May 27, 2020
Мета робочої поїздки – оцінити епідситуацію в області


Сьогодні стало відомо, що три міністри полетіли у Чернівецьку область з робочим візитом. про це під час брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

У Чернівецькій ОДА у зв‘язку з цим посилили заходи безпеки.


– Ми вирушаємо з робочою поїздкою до Чернівецької області. Це буде візит відразу трьох міністрів: міністра внутрішніх справ, міністра Кабінету міністрів та міністра охорони здоров’я, – повідомив Максим Степанов. – Чернівецька область – регіон, який найбільше потерпає від коронавірусу. Дуже важливо самому на місці оцінити ситуацію.

Разом із головою ОДА Сергієм Осачуком міністри відвідали обласну клінічну лікарню та міську лікарню №1. Під час брифінгу заявили, що на Буковині дуже вчасно та оперативно запровадили карантинні заходи, які стримали поширення COVID-19.

– Ми ввели обмеження, коли було лише 4 інфікованих на всю країну. Не тисяча хворих, як у Італії, моторошні кадри з якої пізніше вразили світ. Саме тому смертність від коронавірусу в Україні у 6-7 разів нижча, ніж у інших державах. Ми виграли час, – заявив Максим Степанов.

Однак, аби врятувати ще більше життів, необхідні обладнання та медикаменти. Уряд працює над тим, щоб забезпечити лікарні усім необхідним та аби вони були готові до викликів, пов’язаних із коронавірусом, підсумували міністри. Про це поінформувала пресслужба Чернівецької ОДА.


Також повідомляється, що у Чернівецькій області на цілодобове чергування заступив санітарний вертоліт МВС, яким можна буде транспортувати інфекційних хворих як із віддалених районів до лікарень обласного центру.

Фото Чернівецької ОДА.


16 views0 comments