• Хотинські вісті

Тривають рейди щодо дотримання правил карантину


Рішенням Уряду України карантин продовжено до 31 серпня, хоч й з певними послабленнями. Але не всюди дотримуються його вимог. Надходять повідомлення, що в окремих населених пунктах, зокрема і в Хотині, святкують гучні весілля чи ювілеї. Проте для масових заходів наразі діють обмеження: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів.


На Хотинщині працюють робочі мобільні групи, які перевіряють дотримання у закладах торгівлі, на ринках, у ресторанах та кафе карантинних заходів відповідно до санітарних вимог, встановлених законодавством у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

30 липня мобільна група у черговий раз провела об’їзд закладів громадського харчування і торгівлі. У її складі – працівники райдержадміністрації, Хотинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, Хотинського відділення поліції, а також представники органів місцевого самоврядування – об’єднаних громад, сільських рад.

У разі виявлення порушення порушення вимог правоохоронці складають відповідний протокол, і можливе притягнення до адміністративної відповідальності та навіть прийнято рішення про зупинку діяльності закладу.

Тож, хоч загалом епідеміологічна ситуація у краї стабілізувалася, проте вкотре звертаємося до жителів Хотинщини, власників торговельних закладів та громадського харчування дотримуватися протиепідемічних вимог, дистанції та маскового режиму. Адже, як повідомив заступник головного лікаря КНП «Хотинська районна лікарня» Сергій Солодкий, кількість інфікованих усе ж продовжує зростати. На 30 липня підтверджено ще 9 випадків зараження COVID-19, 13 хворих – із підозрою, 4 пацієнтів – у важкому стані.

Також потрібно відзначити, що обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зняла обмеження на роботу дошкільних навчальних закладів у Чернівецькій області. Наразі органи місцевого самоврядування Хотинщини мають ухвалити рішення про відкриття та порядок роботи дитячих садочків в умовах карантинних обмежень. Підстав для скасування карантину немає.


Ігор Томін,

завідувач сектору з питань оборонної,

мобілізаційної, режимно-секретної роботи

та цивільного захисту райдержадміністрації.

11 views0 comments