• Хотинські вісті

Традиційні передноворічні змагання серед дітей відбулися у Хотині за підтримки міської ради

Updated: Dec 24, 2021Сьогодні у Хотинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулася відкрита першість ДЮСШ з легкої атлетики серед дітей за підтримки міської ради.


У традиційних передноворічних змаганнях у переддень святого Миколая узяли участь учні 5-х класів Хотинського опорного закладу освіти та Хотинської ЗОШ №5.


Як розповів тренер ДЮСШ з легкої атлетики Іван Павлюк, діти демонстрували спритність у бігу на 300 м (дівчата) та 400 м (хлопці), уміння стрибках у висоту та злагодженість у естафетах.


Друзі-однокласники гучно уболівали за учасників змагань, підтримували їх і наставники – учителі фізкультури освітніх закладів та викладачі спортшколи.Переможців привітав та нагородив медалями і грамотами директор Хотинської ДЮСШ Анатолій Прядко. Разом з Іваном Павлюком вони вручили подарунки від Хотинської міської ради.

Юних спортменів після стрибків у довжину привітав і нагородив наш титулований земляк, чемпіон-легкоатлет Олег Миронець.Але усі юні спортсмени – переможці, бо отримали позитивні емоції, гарний настрій, а у багатьох додалося снаги займатися спортом.


А спорт, як відомо – це здоров’я!

161 views0 comments