• Хотинські вісті

Традиційна зустріч у Міжнародний день людей з інвалідністюЛюди з непростою долею, але сильною волею. Так називають тих, хто щодня веде боротьбу з недугами, болем, а нерідко і самотністю, бо часто немов відрізані від світу. Але вони не опускають руки, не втрачають оптимізму, підтримують один одного.


Великою розрадою для них є традиційні зустрічі у Міжнародний день людей з інвалідністю та творчі фестивалі, котрі дають можливість поспілкуватися з друзями, поділитися радощами і турботами. А ще – заспівати разом пісню чи послухати вірші та гуморески.


Ось і 3 грудня учасники Хотинського товариства людей з інвалідністю зібралися у місті.


"Хоч за вікном негода і холодно, але тут тепла і душевна атмосфера. Усім міцного здоров'я, Божого благословіння і всіляких гараздів", – так почала зустріч незмінна ведуча таких заходів провідна методистка Хотинського БНТД Світлана Шалаєва.


Очільник товариства Сергій Пелепецький звернувся до присутніх: "Я радий бачити усіх вас, хто зміг приїхати. Відрадно, що ми зустрілися у цей день, який щороку збирає нас і дає можливість поговорити. Але ця зустріч не відбулася би без допомоги благодійників. Щира вдячність керівнику ФГ «Тарас» Володимиру Дубчаку з Білівців, особисто очільнику Недобоївської громади Юрію Юзві, а також Василю Краснюку з Крутеньок".


Хотинський осередок людей з інвалідністю – одна з найзгуртованіших, найпотужніших громадських організацій в області, яка щороку проводить чимало масових заходів, що нині ой як нелегко. І це все завдяки енергійному керівнику товариства – Сергію Пелепецькому.


На цьому наголосили заступниця начальника управління соціального захисту населення Дністровської райдержадміністрації (м. Хотин) Наталія Цвентарна та представниця Хотинської міської ради Оксана Гермаківська. Вона вручила Сергію Михайловичу почесну грамоту від міського голови Андрія Дранчука.


Від імені присутніх щиро сказав Анатолій Попов: "Міжнародний день людей з інвалідністю – це не свято, а нагадування для всіх хоч раз у рік про те, що турбує нас, що чимало земляків потребують підтримки. Але для мене сьогодні все ж свято, бо ми зустрілися».


І, звичайно, не обійшлося без українських мелодійних пісень у виконанні Валентини Швабюк, Ігоря Бамбуляка, яким акомпанував Степан Філіпчук, а підспівували усі присутні.


Зустріч організована за підтримки Хотинської міської ради.

40 views0 comments