• Хотинські вісті

«Топ Данс» здобув гран-прі та титул найдружнішого колективуНещодавно у туристично-відпочинковому комплексі «Сонячна Долина» проходив всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Winter Art Fest».

Хореографічне мистецтво Хотинщини на ньому презентував зразковий аматорський танцювальний колектив «Топ Данс» із Зарожан, керівником якого є Галина Кушнір.


Юні танцюристи виступали у чотирьох вікових категоріях від 3-ох до 16-ти років. Малюки представили танець «Жаднючка», молодша категорія – «Кіт з хати – миші в пляс», середня – «Плем‘я танцю», а найстарші учасники заповзято запрошували усіх присутніх «Не стій, танцюй».До складу журі, що оцінювало фестиваль-конкурс, увійшли відомі зірки та хореографи України, учасники та переможці проектів «Танці з зірками», «Х-Фактор».


За результатами суддівського оцінювання, у номінації «хореографія» серед 80 учасників із різних областей України наш колектив визнано найкращим. Артисти «Топ Дансу» не лише здобули перемогу – перші місця та гран-прі, а й заслужили титул «Найдружніший колектив».

Окрім кубка та дипломів, «Топ Данс» отримав також і нагороду у вигляді сертифікатів на 20000 грн для участі в одному із фестивалів хореографічного мистецтва в Болгарії.

Фото Сергія Вакарюка.

75 views0 comments