• Хотинські вісті

«Топ-Данс» заряджає позитивом та підкорює серця


Гран-прі, шість дипломів І ступеня, кубки переможців та грошові сертифікати – це новий успіх артистичних, енергійних і мегапозитивних учасників колективу «ТОП-ДАНС» Зарожанського будинку культури.


Вони вкотре підкорили сцену міжнародного фестивалю «WinterArtFest». Майстерність та наполегливість вихованців Галини Кушнір знову принесли урожай перемог і сертифікат на знижку на поїздку для участі в одному із фестивалів хореографічного мистецтва в Болгарії.


Серед 150 танцювальних номерів, представлених колективами з України та Молдови у розважальному комплексі «Сонячна Долина», саме талановиті «топ-дансери» зуміли запалити вогники нестримної позитивної енергії в серцях глядачів. Продемонстрували високий рівень і непереборне прагнення до перемоги, тож підкорили й зіркове журі.


Судді одноголосно підтримали вихор запальних танців «Малявки» та прем’єри «Танцюючі акулята» наймолодших учасників (4–6 років), «Мир над Україною» та прем’єри танцю «У наших селах вихідний» другої вікової групи (7–9 років), «Вербовая дощечка» у виконанні третьої категорії (10–13 років) та танцю «Щасливим бути» змішаної групи.


– Наш «Топ-Данс» –збірна Хотинського району! Пишайтеся своїми дітками, адже це частинка кожного села, наша гордість! Вони працюють, а не дивляться соцмережі. Стараються, щоб гідно представити себе і свою школу чи садочок. Підтримайте їх, адже це – наше майбутнє! – закликала керівник колективу Галина Кушнір.

Бажаємо талановитим зірочкам й надалі заряджати позитивом та здобувати перемоги!

14 views0 comments