• Хотинські вісті

Тарифний протест в Атаках – це попереджувальна акціяДесятки людей сьогодні вийшли на акцію протесту проти підвищення тарифів і перекрили трасу Житомир-Чернівці. Акція тривала близько 4-х годин.


Спочатку легкові автівки їхали в об'їзд вуличками села. А потім протестувальники повністю перекрили дорогу біля кільцевої розв'язки і заблокували рух на більш як дві години.


Понад сотня машин вимушено стояли у заторі, колона з автівок розтягнулася аж до центру Жванця. Пропускали лише легковики із маленькими дітьми та вагітними жінками.

Учасники акції говорили: "Ми змушені вийти на протест, бо мовчати вже не можемо. Непосильні тарифи – це геноцид проти народу! Терпіти таке знущання над людьми немає сил".Протестувальники: "Боротимемося і надалі"


Попереджувальна акція тарифного протесту в Атаках завершилася близько 15:00 години. Рух уже розблоковано.


Але активісти з Хотинщини попередили: "Ми сьогодні припинили свій протест не тому, що здалися, чи на нас тиснули. Ми не мовчатимемо, а надалі продовжуватимемо боротьбу. Будемо підтримувати всеукраїнську акцію проти підвищення тарифів".65 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/