• Хотинські вісті

Талановиті діти Хотинщини

Зібрали намисто нагород на Всеукраїнському фестивалі-конкурсіХотинщина багата талантами. Це вкотре довели учасники танцювальних та хореографічних колективів міста та району. Цього разу вони взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ART LAND FEST», що відбувся 6 квітня у Кам’янець-Подільському. На цю подію з’їхалися кілька сотень талановитих дітей з різних куточків України, проте їх багаточисельність не стала на заваді саме нашим танцюристам і співакам здобути призові місця.

У складі поважного журі фестивалю-конкурсу – метри світової хореографії та вокалу: заслужений діяч мистецтв України, народний артист Молдови Раду Поклітару; засновник афро-шоу Бамбата, відомий діджей Адам Уільям; заслужений артист естрадного мистецтва України Шмагі Тагіашвілі; фіналісти телепроекту «Танцюють всі» Христина Заяць і Катерина Белявська. Судді оцінювали артистичність конкурсантів, техніку виконання рухів, композиційну побудову й оригінальність номерів та підбір сценічного вбрання.

– Ми представили хореографічні композиції у чотирьох вікових категоріях, – розповіла керівник зразкового аматорського танцювального колективу «Топ Данс» Галина Кушнір. – Танці «Жаднючка», «Кіт з хати – миші в пляс», «Плем‘я танцю» та «Не стій, танцюй» отримали найвищі нагороди – три перші та одну другу премії та кубки.

За словами керівника зразкової аматорської студії вокального співу «Щасливі діти» РБНТД Альони Татарчук, її вихованці також повернулися з щедрими здобутками. У їхньому виконанні прозвучала пісня «Герої не вмирають», за яку колектив отримав ІІ премію. Крім цього, перше місце посіла Ольга Бонар, другі – Богдана Главацька та Марія Яцюк, третю сходинку п‘єдесталу пошани посіли Еріка Паньковська, Олександра Бурячок, Олександр Бакрів та наймолодша учасниця колективу Марія Гайдамащук.

Керівник хореографічного колективу «Dance-Drive» с. Недобоївці Діана Палій теж задоволена результатами виступів своїх вихованців. Їх відпрацьована техніка виконання рухів у танці «Топ-зірки» вразила суддів, тож за результатами голосування вони зайняли перше місце. Достойно виступили і наймолодші танцюристи із номером «Диско-Барбі», яких нагородили премією ІІІ ступеня.

Хоч і дуже стомлені, бо повернулися додому близько другої години ночі, проте щасливі й задоволені своїми перемогами вихованці вокальної студії Клішковецького БК «Веселі нотки». Друге місце здобули учасники старшої вікової групи ансамблю із піснею «Україна-мати», третє – середня і молодша групи із піснями «Край» та «Посмішка». Стали призерами і солісти студії: золото здобула Софія Криворучко, а бронзу – Василь Боднар, Вікторія Деордійчук та Даша Куделько.

– Вокалісти виступали у другій частині конкурсу, програма тривала майже до опівночі. Звичайно, для маленьких учасників це стало неабияким випробуванням на міцність, проте вони мужньо вистояли і достойно виступили, – ділиться враженнями від фестивалю керівник вокальної студії «Веселі нотки» Іванна Недорубан.

Керівники вокальних та хореографічних колективів Хотинщини отримали грамоти та подяки від організаторів фестивалю-конкурсу за якісну підготовку до участі в ньому талановитих дітей. Але найбільшою винагородою для них стала щира радість їхніх вихованців – юних переможців.

50 views0 comments