• Хотинські вісті

Сучасну рекреаційну зону планують створити у ХотиніХотинська міська рада спільно з програмою USAID DOBRE починає роботу над архітектурною концепцією рекреаційної бізнес-зони у Хотині, а саме у місцевості, що у народі називають «плиточний став»).


Оскільки дизайн створюється спільно з жителями міста, в приміщенні міськради відбулася зустріч хотинчан з експертами з просторового планування.


До зустрічі долучилися представники програми DOBRE, КУ «Агенція розвитку міста», Молодіжної ради, учнівського самоврядування Хотинського опорного ЗЗСО, перший заступник міського голови Данило Білецький та головний архітектор міста Сергій Веренчанський.


Разом із експертами обговорили важливі питання, наприклад, як спланувати територію та її функціональне наповнення – це освітлення, наявність зон для прогулянок та відпочинку, кемпінгу чи парковки.


Для того, аби забезпечити рівний доступ для всіх та створити ще один комфортний і цікавий громадський простір у Хотині, серед жителів громади проводять онлайн-опитування, результати якого врахують при створенні дизайну проєкту та реалізації його на місцевості.

21 views0 comments