• Хотинські вісті

Сумний антирекорд – за добу померли 6 хворих з коронавірусомКількість пацієнтів із COVID-19 у Хотинській багатопрофільній лікарні залишається високою, багатьом потрібна киснева дотація, деякі хворі у важкому стані. На жаль, почастішали і летальні випадки.


"Станом на 20 вересня на стаціонарному лікуванні перебувають 79 пацієнтів з коронавірусом чи підозрою на нього, у 52-х з них COVID-19 підтверджено.Серед захворілих – один медик.


За минулу добу поступило 5 недужих (усі не вакциновані), нікого не виписано, двоє хворих померли. А попередньої доби, на жаль, зафіксовано 6 летальних випадків.


Померлі хворі переважно пенсійного віку, із супутніми захворюваннями, вони не були вакциновані проти коронавірусу. В основному це пацієнти з Новоселиччини, які поступили у Хотинську лікарню у важкому стані, оскільки тривалий час лікуватися вдома.

Наразі 51 пацієнт потребує кисневої дотації. У важкому стані 10 хворих, щодо 5-ти застосовується інтенсивна терапія, – поінформував заступник генерального директора Хотинської багатопрофільної лікарні Сергій Солодкий.


Нагадаємо, до Хотинської лікарні госпіталізовують пацієнтів з коронавірусом не лише з Хотинщини, а й сусідніх колишніх районів (зокрема Кельменецького та Новоселицького), де у медзакладах немає ковідних відділень.

Ситуація у краї

За минулу добу, за даними Чернівецької ОДА, 19 вересня, в області зафіксовано 200 нових випадків зараження коронавірусом:

Чернівецький район +165, із них 57 випадків – у Чернівцях

Вижницький район +18

Дністровський район +17.


У лікарнях області – 662 пацієнти, із них: у 556 підтверджено коронавірус, решта – із підозрою. За минулу добу госпіталізували 35 осіб, зафіксовано 5 летальних випадків, повідомили у Чернівецькій ОДА.


605 views0 comments