• Хотинські вісті

Суд визнав винним у вбивствіМісцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення відносно жителя Хотинського району за фактом умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині (умисному вбивстві).


Встановлено, що 57 річний житель Хотинщини в серпні 2020 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті побутових неприязних відносин раптово розпочав конфлікт зі своєю співмешканкою, 45 річною жителькою району, під час якого в нього виник умисел на позбавлення її життя.


Обвинувачений діяв умисно, усвідомлюючи небезпечність своїх дій і їх тяжкі наслідки. Він узяв ніж, що був у оселі, розпочав штовханину з жінкою у коридорі при виході з будинку та наніс їй лезом один удар у грудну клітку. Від отриманої рани потерпіла померла.


Вироком Хотинського районного суду цього чоловіка визнано винуватим у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України, та призначено покарання – 8 років позбавлення волі.


До набрання вироку суду законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою, повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Володимир Гриців.

Джерело – Хотинський підрозділ Кельменецької місцевої прокуратури.

33 views0 comments