• Хотинські вісті

Субсидії – що змінилося

Updated: May 23, 2021Днями Уряд вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій.


Як зауважив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, нововведення дадуть змогу перепризначати субсидії без подання відповідної заяви, однак із деякими винятками. Про це інформує Урядовий портал.


«Із травня цього року Уряд запровадив нові правила щодо отримання субсидій. Ми уважно аналізували ситуацію останні дні, і вносимо певні корективи в ці правила, аби спростити процедуру отримання допомоги. Верифікація субсидій продовжується. Це справедливо і правильно, аби їх отримували ті, хто їх дійсно потребує», – зазначив очільник Уряду.


Також, за словами Прем’єр-міністра, зміни щодо призначення субсидій торкнуться питання наявності в особи декількох об’єктів житла.


Про квартири і депозити


«Якщо ви власник 3-4 квартир у Києві, то субсидія вам призначена не буде. При цьому, якщо у вас є квартира в місті й будинок у селі, то це не завадить вам отримати допомогу. Так само, якщо у вас є ще одне житло на правах спільної власності з іншими людьми, ми збільшуємо розмір депозиту, який впливає, чи буде отримана субсидія, чи не буде. Також претендувати на субсидію можна, маючи на депозиті до 100 тисяч гривень», – відзначив Денис Шмигаль.


Глава Уряду також зауважив, що до травня 2021 року в Україні практично 3 мільйони домогосподарств отримували субсидійну допомогу. Він наголосив, що нові правила верифікації торкнуться лише декількох відсотків з цих домогосподарств.


Як відзначив Денис Шмигаль, відтепер справи про призначення субсидій в окремих випадках розглядатимуть органи соціального захисту населення на місцях. За його словами, це дасть змогу втричі скоротити терміни розгляду заяв.


«Уряд прекрасно розуміє важливість субсидій для наших громадян, а тому хочу запевнити, що всі, хто потребує підтримки держави зі сплати житлово-комунальних послуг – її обов’язково отримає», – запевнив Прем’єр-міністр.

Джерело – Урядовий портал.

38 views0 comments