• Хотинські вісті

Субсидії виплачуватимуть через банкЯк стало відомо, субсидії продовжать монетизовувати, тобто виплачуватимуть через банк. І отримувачам необхідно буде надати реквізити рахунку, на який перераховуватимуть кошти.


Заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко на брифінгу розповів:


«Принциповим положенням нових правил призначення житлової субсидії є завершення процесу монетизації. З 2019 року її було розпочато, і в минулому опалювальному періоді житлова субсидія надавалася у грошовій формі, але 2-ма різними механізмами:

  • готівкові виплати, які отримували майже 95% одержувачів субсидії,

  • грошова безготівкова форма, шляхом зарахування на рахунок в «Ощадбанку» (близько 5% – 160 тис. домогосподарств). І вже банк проводив розрахунки з підприємствами-надавачами послуг.

Із 1 травня 2021 року цей перехідний процес завершується і відповідно, всі субсидії з травня будуть розраховуватися і виплачуватися громадянам виключно у готівковій формі», – наголосив Віталій Музиченко.

Як повідомляє Мінсоцполітики, усі громадяни, які користувалися безготівковою субсидією минулого опалювального періоду до грудня цього року (до кінця 2021 р.), зможуть отримати відповідні кошти.


За його словами, тим отримувачам субсидій, які мають відкриті рахунки в «Ощадбанку», буде проведено перерахування цих коштів. Ті, хто не має рахунка, повинні його відкрити.

Джерело - Мінсоцполітики.

10 views0 comments