• Хотинські вісті

«Стихія завдала збитків на 1,5 мільйона гривень»Зруйновані дороги, знесені містки, паркани, підтоплені хати та знищена городина. Такі наслідки негоди, що вирувала учора на хуторі Брідки, що відноситься до села Рашків Рукшинської ОТГ. Як уже повідомляли, там через потужну зливу потічок перетворився у річку, що зносила все на своєму шляху.
Старожилка хутора Брідки Ульяна Николюк стверджує, що за 90 років свого життя тут такого не бачила… Сьогодні люди ще виносять бруд із хат, де вода подекуди сягала 40 см. У деяких господарствах загинула свійська птиця. Також була пошкоджена мережа газопостачання.


– 22 червня ми увесь день працювали над ліквідацією наслідків негоди. Разом із активними жителями громади та комунальним підприємством "Рукшин-сервіс" відновили дорогу до хуторів Брідки та Латківці, які найбільше постраждали внаслідок стихії, – розповів сільський голова Олег Горбатюк. – Там тепер є можливість забезпечити постачання населенню продуктів і речей першої необхідності та продовжити відновлення житла. Загалом, за оцінкою, стихія завдала громаді збитків на 1,5 мільйона гривень.

Від імені керівництва ОТГ О. Горбатюк висловив подяку за допомогу Олегу Николюку та всім, хто долучився.43 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/