• Хотинські вісті

Створять Центр культурних послугЗ метою модернізації інфраструктури у галузі культури, формування нового публічного простору у Хотинській громаді вирішено створити багатофункціональний центр культурних послуг відповідно до запитів різних соціальних і вікових груп жителів.


Як повідомив Хотинський міський голова Андрій Дранчук, до новоствореного Центру культурних послуг увійдуть усі заклади культури громади, зокрема і сільські клуби та будинки культури, а також Хотинський БНТД та Хотинський БДУМ. Здійснять необхідні дії з реорганізації.


Хотинська громада єдина в Чернівецькій області обрана у пілотну програму таких проєктів у галузі культури, які фінансує та реалізує Товариство дослідників України за підтримки Швейцарії.


У відповідь на запитання депутата Андрія Курочкіна: "Чи будуть звільнятися працівники при створенні центру культурних послуг?" міський голова Андрій Дранчук відповів, що створюється нова комунальна установа шляхом реорганізації та злиття, і кожен працівник буде попереджений про істотну зміну умов праці, але не звільнений.


Як запевнив керівник громади, усім нинішнім працівникам діючих закладів запропонують перейти у центр культурних послуг. І навпаки, створять ще декілька робочих місць відповідно до нових функцій цієї структури.96 views0 comments