• Хотинські вісті

Стартувала вступна кампанія у Хотинському коледжіЩо потрібно для вступу?


До Хотинського фахового коледжу ПДАТУ поспішають охочі стати студентами. Приймальна комісія вже розпочала свою роботу.


Прийом абітурієнтів на денну та заочну форми навчання здійснюється за спеціальностями: «Облік і оподаткування» та «Агроінженерія».


«Ми запрошуємо на навчання всіх, хто хоче отримати якісну освіту та яскраве студентське життя. Упевнений, що обравши наш коледж, ви не пошкодуєте. Готуйтесь до нового життя – незабутніх студентських років», – зазначив директор коледжу Володимир Юзько.

Необхідні документи:

1) копія паспорта громадянина України (ID-картки);

2) копія реєстраційної картки платника податків;

3) документ про освіту (свідоцтво за 9-й або 11-й клас) і додаток до нього;

4) шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.


Терміни вступної кампанії:

• із 30 червня по 13 липня – для вступників на основі 9 класів;

• із 13 по 22 серпня – для вступників на основі 11 класів, що вступають за результатами вступних іспитів;

Для абітурієнтів, що вступають за сертифікатами ЗНО, реєстрація електронних кабінетів розпочинається з 1 серпня та завершується 1 вересня, у разі подачі результатів ЗНО бал вступника підвищується на 25% (зараховуються на ІІ курс навчання);

• із 13 липня по 14 серпня – для вступників на основі ОКР кваліфікованого робітника (проф. ліцей, ВПУ), (зараховуються на ІІІ курс навчання).


Володимир Юзько нагадав: випускники коледжу спеціальності «Агроінженерія» за державні кошти, крім диплома фахового молодшого бакалавра, отримують робітничі професії: тракториста-машиніста (категорії А1, А2, В1, В2), водія автомобіля (категорії В, С). За кошти фізичних осіб отримують робітничі професії: тракториста-машиніста (категорії А1, А2), водія автомобіля (категорії В, С).


Випускники коледжу можуть продовжити навчання за скороченими термінами у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

(Опубліковано на правах реклами).

11 views0 comments