• Хотинські вісті

Стали призерками всеукраїнського турніруУ вихідні в Кам’янці-Подільському пройшов триденний Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат 2008–2009 років народження, приурочений пам’яті тренера А. М. Купчака.


У змаганнях узяли участь команди з Києва, Красилова, Волочиська, Кам‘янця-Подільського та Хотина.

Цей турнір мав відбутися ще у січні, однак через суворий карантин його перенесли. Відрадно, що після тривалої вимушеної перерви, коли у зв‘язку з протиепідемічними обмеженнями змагання не проводилися, гандболістки Хотинської ДЮСШ під керівництвом наставника Ігоря Кондратюка зібралися, продемонстрували хорошу командну гру і вибороли почесне друге місце.


– Пишаюся своїми вихованками, що вони боролися до кінця, незважаючи ні на що, – говорить тренер Ігор Кондратюк. – Хочеться подякувати їхнім батькам, які фінансово забезпечують поїздку на змагання та морально підтримують. Адже більшість з них поїхали у Кам’янець-Подільський і вболівали за дівчат, що теж дуже важливо.


Хотинські гандболістки нагороджені кубком, дипломами та медалями. А Христина Гедзь – ще й призом як краща гравчиня змагань.

Тож вітаємо наших спортсменок, які гідно представили Хотинську громаду на цьому всеукраїнському турнірі і чекаємо від них нових здобутків і перемог!77 views0 comments