• Хотинські вісті

Стали призерами чемпіонату України з карате


Минулими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з карате. Свою майстерність у цьому олімпійському виді спорту продемонстрували 547 спортсменів з 76 клубів із 14 регіонів країни. Серед них і провідні українські майстри карате – переможці та призери міжнародних змагань, чемпіонатів Європи та світу. Спортсмени СК «Лідер» показали кращий клубний результат поміж усіх клубів України, здобувши 15 медалей – 5 золотих, 5 срібних і 5 бронзових.


У змаганнях узяли участь п’ятеро каратистів з Хотинщини, двом з яких вдалося досягти успіху – Василю Бернику та Іллі Подрі. У категорії «молодь» Василь здобув 2 місце, а Ілля посів першу сходинку п’єдесталу пошани, до того ж у категорії «чоловіки» виборов бронзову медаль.


– Це дуже високий здобуток у найважливіших змаганнях в році, – зазначив тренер СК «Лідер» Андрій Антонюк. – Адже за досягнення переможцям буде присвоєно звання «Майстер спорту України», крім цього володарі призових місць претендують на потрапляння в збірну, яка має право боротися на чемпіонаті Європи, який відбудеться у Будапешті.

Проте для того, щоб потрапити у збірну, потрібно пройти ще один етап відбору, який відбудеться в Хорватії через два місяця.

Тому ми повинні наполегливо тренуватись, аби мрія стала реальністю. Наразі радію досягненням своїх вихованців Василя та Іллі, адже здобуті ними медалі у категоріях «молодь» та «чоловіки» – перші у моїй тренерській діяльності. Хлопці зуміли показати вже вищий рівень професійності. Тож сподіваємося, що їм вдасться потрапити до збірної та привезти з Європи нагороди, – висловив надію тренер.


24 views0 comments