• Хотинські вісті

Спрощено процедуру реєстрації у службі зайнятостіЗ початку карантинних заходів у Чернівецькій обласній службі зайнятості запроваджено дистанційні форми роботи з клієнтами. Залишити документи для реєстрації та отримання статусу безробітного можна через скриньку, яка знаходиться при вході у філію або надіслати їх на електронну пошту.


З 10 березня по 13 квітня у службі зайнятості отримали статус безробітного 1069 осіб. За цей самий період минулого року звернулися 822 особи, – інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

На період дії карантину відбулися зміни:

  • Спрощено процедуру реєстрації у службі зайнятості. Необхідно подати дві заяви (про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю) через скриньку або електронною поштою. Увесь необхідний перелік документів безробітний зобов’язаний донести у центр зайнятості впродовж 10 днів, після закінчення карантину.

  • Надання статусу безробітного відбувається одразу після подання документів, а допомога по безробіттю призначатиметься з першого дня після реєстрації.

Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

11 views0 comments