• Хотинські вісті

«Спорт об’єднує родину!»Веселі, цікаві та азартні сімейні змагання під такою назвою пройшли у міському парку. Змагалися дві команди, що об’єднували дітей та матусь, –«Живчики» і «Сміливці». А організував дружній турнір колектив Хотинської школи №5 за підтримки Хотинської ДЮСШ.


«У Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 спорт не обмежується уроками фізкультури та спортзалом. Ми заохочуємо учнів брати участь у різноманітних спортивних заходах і вести здоровий спосіб життя. Це – наш пріоритет», – розповіла директорка школи Наталія Сіногач.


«Зараз ми переживаємо непрості часи. Проте вирішили організувати спортивне свято, аби зустрітися, поспілкуватися, відволіктися та провести разом час», – зазначила організаторка, учителька фізичної культури Вікторія Таньовська.Команди «Живчики» та «Сміливці» змагалися у різних конкурсах, щоб довести, що всі учасники – сильні, спритні, здорові та веселі. Надзвичайно напруженою, але доброзичливою була боротьба за перемогу. Компетентне журі у складі Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту Івана Павлюка, директорки Хотинської ЗОШ №5 Наталії Сіногач, директора КЗ «Хотинська дитячо-юнацька спортивна школа» Віталія Струка присудило перемогу команді «Живчики».Гості привітали гарну ініціативу та висловили сподівання, що такі спільні зустрічі стануть гарною традицією.


«Дякую за сприяння та підтримку усім хто долучився! Вірю, що спорт і надалі єднатиме нашу дружну шкільну родину. Учасники отримали потужний заряд позитивних емоцій. Тільки спільними зусиллями ми відбудуємо нашу країну, збережемо душевне і фізичне здоров'я наших дітей. Разом ми сила! Разом ми Україна!», – підсумувала Наталія Сіногач.
Завершилося спортивне свято урочистим нагородженням учасників медалями та грамотами, а також усі гуртом виконали Гімн України.

96 views0 comments