• Хотинські вісті

Спортсмени з Хотинщини стали призерами Кубка України з легкої атлетики МАСТЕРС


У вихідні, 9-10 жовтня, в Івано-Франківську відбувся Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів (або МАСТЕРС) з метання спортивних знарядь. А проводила ці змагання Федерація легкої атлетики України.


У Івано-Франківську на стадіоні Національного технічного університету нафти і газу змагалися метальники ядра, диска, молота і списа.


Серед них – команда Чернівецької області, у складі якої гідно виступили троє жителів Хотинщини: Анатолій Власов, Петро Кульчицький і Сергій Мельницький. Вони вибороли три золоті, чотири срібні і бронзову медалі! А чернівчанин Володимир Терьохін встановив рекорд України в метанні диска.


– Змагання відбулись у чудовій атмосфері спортивної боротьби, доброзичливості при сонячній лагідній погоді, – поділився враженнями Анатолій Власов, президент клубу Майстрів легкої атлетики в Чернівецькій області. – У них узяли участь понад 50 спортсменів з різних областей України, при чому більшість приїхали за власний кошт, на жаль. Але всі учасники були задоволені гостинністю організаторів змагань.


– Відрадно, що нам, представникам Хотинщини, вдалося чудово виступити, досягнути високих результатів і повернутися з медалями та грамотами. Це у черговий раз доводить, що вік – не перешкода досягненням у спорті! Тож запрошуємо усіх, хто хоче вести здоровий, активний спосіб життя та поліпшити самопочуття, займатися з нами! – закликав Анатолій Власов.


Спортсмени переконані: рух – це життя. І прагнуть, щоб якомога більше земляків долучалися до ветеранського легкоатлетичного руху, адже він нині активно розвивається.
99 views0 comments