• Хотинські вісті

Спортивне життя в умовах карантину та нові здобутки вихованців Хотинської ДЮСШ

Updated: Sep 17, 2020У Хотинській дитячо-юнацькій спортивній школі знову гамірно, весело та багато діток. Після послаблення карантинних обмежень школа запрацювала і радо приймає своїх вихованців. Як займалися дистанційно і як нині тренуються юні спортсмени дізнавалася кореспондентка «Хотинських вістей».


На вході вимірюють температуру та дезінфікують руки


– Згідно з розпорядженням відділу освіти, молоді та спорту було відновлено роботу спортивної школи, наразі працюємо із дотриманням правил протиепідемічної безпеки. Зокрема, на вході проводять вимірювання температури та дезінфекцію рук, – зазначає директор Хотинської ДЮСШ Анатолій Прядко.


У залі займаються тільки гандболісти, а легкоатлети та футболісти проводять заняття на свіжому повітрі: у міському парку і на стадіоні, поки дозволяє погода.


Діти займалися дистанційно, виконуючи завдання тренера


Тренер з гандболу Ігор Кондратюк розповів, що навесні його вихованки болісно сприйняли новину про дистанційні заняття. Проте, аби не втратити фізичну форму, тренувалися вдома. Отримували завдання і «звітували» через додаток для смартфонів Вайбер.


– Карантин діти сприйняли важко, адже перед самим його початком наша команда здобула перемогу на міжнародному турнірі з гандболу в Кишиневі. Що стало поштовхом до ще більшого бажання тренуватися, – ділиться він. – Проте ретельно тренувалися вдома, хоч і окремо, а відеопідтвердження надсилали мені в групу у Вайбері. Окрім різних фізичних навантажень, також відточували обманні рухи і кидки, адже усі мають вдома свої м’ячі.


Тренер навіть трохи здивувався, адже вважав, що за час карантину діти втратять усі напрацьовані раніше навики, але вони повернулися до спортзали у хорошій формі, хтось навіть і краще.


– Усе завдяки тому, що діти люблять гандбол, і це видно по їхніх сяючих очах. Вони щасливі, що можуть тренуватися командою, стараються і вже з нетерпінням чекають нових змагань, – додав тренер.


Чемпіонат України з легкої атлетики – головний старт у сезоні


У міському парку зустріли й вихованців секції з легкої атлетики, у яких тренування на свіжому повітрі. Поспілкувалися із Заслуженим тренером України Іваном Павлюком.


– Під час карантину, як і усі, ми тренувалися дистанційно, а підтвердження вихованці надсилали через соцмережі, – розповів Іван Григорович. – Для звітності діти знімали відео, бігали так само у парку, у лісі, по місту. Але коли заборонили й відвідування парків та спортивних майданчиків, то намагалися займатися вдома.Також тренер розповів, що 29–30 серпня відбувся головний старт у сезоні – Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у м. Луцьк. А вихованець Івана Григоровича – Олег Миронець – нині вже майстер спорту України, який торік став фіналістом других Європейських Олімпійських ігор у Білорусі, здобув першу перемогу в цьому сезоні. Він виборов «золото» серед молоді, а серед дорослих – «срібло».


– Як для першого старту в сезоні, біг на 800 метрів, то може бути. Припустився деяких помилок, але я на них знову і знову вчуся, – самокритично зазначив Олег. – Проте відкрив у собі й нові якості, тож далі буде, – поділився планами чемпіон.


Принагідно колектив редакції від імені громади Хотинщини щиро вітає усіх спортсменів, тренерів та любителів спорту з їхнім прийдешнім святом. Бажаємо міцного здоров’я і нових перемог!


42 views0 comments