• Хотинські вісті

Спортивна Хотинщина: фінал кубка району з футболу

Традиційно у День Незалежності відбувся фінал кубка Хотинського району з футболу. Цього року лише три команди виборювали другий за престижністю трофей районного масштабу, хоча планувалася участь п'яти команд.

У попередньому раунді ФК"Недобоївці" без боротьби пройшли до 1/2 фіналу, адже ФК"Клішківці" не з'явилися на гру. Так само у півфіналі ФК"Грозинці" виявились сильнішими за ФК"Колінківці", які в останній момент відмовились від участі.

У другій парі 1/2 фіналу зійшлись ФК"Недобоївці" - "Данківці". 11 серпня у селі Владична перемогли "Данківці" 1:2, а за тиждень вже у Данківцях була зафіксована нічия 0:0.

Таким чином у фіналі, 24 серпня в Хотині, зійшлись "Данківці" - ФК"Грозинці". На 22 хвилині гри Ігор Чинчик реалізував одинадцятиметровий удар і вивів свою команду вперед. Ключовий момент матчу стався на 54 хвилині - грозинчанам не вдалося забити свій одинадцятиметровий. Непоганий удар Михайла Білика парирував прекрасним стрибком воротар суперника Борис Боштан. А вже за сім хвилин Олег Льохарт подвоїв перевагу своєї команди. Останній гол у фінальному матчі на рахунку Олександра Унгуряна (69 хв.). Підсумковий результат 3:0.

Варто відзначити, що кубок району команді "Данківці" вдалося вибороти вперше за не таку вже й маленьку десятирічну історію команди.

Також здобули кубок турніру на Кельменеччині

А вже наступного дня володар кубка району 2019 року взяв участь у турнірі з мініфутболу.

У селі Зелена Кельменецького району відбувся турнір пам'яті воїна-афганця Сергія Нікули. 4 команди (2 представляли Зелену, а також з села Путрине) змагалися за коловою системою.

Значно омолоджена команда "Данківці" перемогла у трьох матчах і здобула кубок.