• Хотинські вісті

Спецавтомобілі отримали амбулаторії ще чотирьох сіл ХотинщиниВідтепер скоротити відстань між пацієнтом та лікарем зможуть і в Зарожанах, Круглику, Шилівцях та Колінківцях. Адже нещодавно амбулаторії цих сіл отримали службові автомобілі, що придбані завдяки реалізації державної Програми доступності та якості медицини у сільській місцевості.


– З початку року сільські амбулаторії Хотинщини отримали вже шість автомобілів, – повідомила головна лікарка Хотинського районного центру первинної медичної допомоги Тетяна Солодка. – Машини марки «Renault Duster» – сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть дістатися до пацієнтів на цих авто. Кожен мешканець нашого району має отримати якісну медичну послугу та, що важливо, одержати її вчасно, – наголосила Тетяна Михайлівна.


Цією доброю новиною з односельчанами поділився у соцмережі і Зарожанський сільський голова Микола Паур:

"На жаль, останнім часом ми всі чуємо і бачимо невтішні новини. Наші лікарі та весь медперсонал цілодобово рятують життя українців, навіть ціною власного здоров'я. Дуже приємно, коли про сільські амбулаторії не забувають. Сьогодні Зарожанська амбулаторія отримала автомобіль для обслуговування населення. Удячні керівництву Хотинського ПМД в особі Т. М. Солодкої за плідну співпрацю та допомогу!", – зазначив сільський голова.

Тепер службовий транспорт допоможе медичним працівникам у сільській місцевості дістатися до кожного жителя за коротший термін. Завдяки спеціалізованому автомобілю, сімейний лікар зможе не лише вчасно надати медичну допомогу, але й проконсультувати та обстежити пацієнта, щоб попередити ускладнення чи захворювання.

40 views0 comments