• Хотинські вісті

Спалювання сухої рослинності у військовий час може бути прирівняне до диверсійної роботиЦієї неділі працівники національного природного парку «Хотинський» кілька годин вели боротьбу з великою польовою пожежею, яка будь-якої хвилини могла перекинутися на лісові природоохоронні угіддя. Моральні виродки (інакше не назвеш) запалили луг поблизу с. Комарів.


Вигоріли гектари території. Очевидці кажуть, що ще ніколи не доводилося бачити таку жахливу втечу тваринок від вогню.

Україні у вогні війни. Доки на фронті воїни борються за нашу землю, є ті, хто в тилу її спопеляє!

Спалювання сухих рослинних залишків стало для деяких наших громадян настільки звичним, що навіть теперішня ситуація в державі не «включила» їхні мізки. Своїми діями палії порушують законодавство, шкодять довкіллю та усьому живому.


А ще спалювання сухостою у військовий час може бути прирівняне до диверсійної роботи. Чим не допомога ворогу через подання світлових сигналів, знаків для авіації?Закликаємо усіх повідомити сусідів, близьких, знайомих про можливі страшні наслідки пожежі. Якщо стали свідками підпалів, повідомляйте поліцію чи місцеву владу. Не мовчіть, не покривайте злочинців! Україна починається з кожного з нас!


ШТРАФИ ВЕЛИКІ!

Нагадуємо, за самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, що заборонене в Україні, громадянам загрожує штраф у розмірі від 3060 до 6120 грн. За ті ж дії, вчинені на природоохоронних територіях, паліям загрожує штраф у розмірі від 6120 до 12240 грн.


Ірина Козачок,

начальниця відділу еколого-освітньої роботи НПП «Хотинський».


12,233 views0 comments