• Хотинські вісті

Соціальна місія центрів зайнятості – одна з найважливіших31-шу річницю з дня створення відзначив нещодавно Державний центр зайнятості.

Із часу формування служба зайнятості України стала важливим інструментом у сфері регулювання ринку праці та соціального захисту тимчасово незайнятого населення.


Багато чого змінилося з тих пір, але її пріоритетні завдання залишились такими, як і тоді, а саме:

- сприяння зайнятості населення шляхом збереження діючих та створення нових робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях;

- сприяння підготовці робочої сили, професійний склад і кваліфікаційний рівень якої відповідає потребам ринку праці;

- підтримка самостійної зайнятості населення, розвитку підприємництва;

- сприяння підвищенню якості кадрів, розвитку системи професійного навчання.


Над цими нелегкими, але важливими завданнями сумлінно, відповідально та з неабиякою ініціативою працює невеликий колектив Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості у складі 17 спеціалістів. Кожен з них щодня демонструє фахові знання і кваліфікованість.


Це злагоджений поліфункціональний механізм, який здатний оперативно реагувати на стрімкі зміни попиту і пропозиції робочої сили, надавати реальну допомогу і населенню, і роботодавцям.


Більшість спеціалістів – молоді фахівці, для яких важливо мати можливість брати приклад з досвідченіших працівників, які мають високий авторитет та повагу серед колег.

Саме такими професійними гуру в своїй справі можна назвати заступницю начальника відділу активної підтримки безробітних Інну Григорівну Лаврентьєву та заступницю начальника відділу організації працевлаштування населення Валентину Іванівну Фісяк.

Інна Григорівна Лаврентьєва почала працювати в Хотинському районному центрі зайнятості в 2001 році на посаді заступника директора. Відразу проявила непересічні організаторські здібності, незмінну витримку за будь-яких обставин, рішучість і цілеспрямованість. Завжди уважна до підлеглих, дорожить їхньою думкою, з увагою приймає їхні пропозиції.


Тривалий період І. Г. Лаврентьєва очолювала важливий відділ взаємодії з роботодавцями. Головне завдання якого – ефективна співпраця з підприємствами та організаціями Хотинщини. Для цього важливими є не тільки професійні знання, а й неабиякий дипломатичний хист.


Валентина Іванівна Фісяк з 2004 року розпочала свою роботу в Хотинському районному центрі зайнятості. Пройшла кар’єрними щаблями від диспетчера-консультанта до заступника начальника відділу. Зарекомендувала себе наполегливим, енергійним, висококваліфікованим спеціалістом з високим почуттям відповідальності.


У підпорядкуванні В. І. Фісяк працюють 8 спеціалістів відділу організації працевлаштування населення, яким вона завжди охоче допомагає і словом, і ділом.

Головне завдання відділу – не тільки знайти підходящу роботу, а й допомогти, підтримати.

Саме від щоденної взаємодії двох відділів, які працюють під мудрим керівництвом жінок-наставниць Інни Григорівни Лаврентьєвої та Валентини Іванівни Фісяк залежить успішний результат роботи Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості – це вчасне та якісне укомплектування наявних вакансій і забезпечення шукачів потрібною роботою.

Андрій Бринь,

директор Хотинської районної філії

Чернівецького обласного центру зайнятості.


54 views0 comments