• Хотинські вісті

Сокирянський держлісгосп очолює рейтинг кращих господарств краю


Лідируючі позиції за основними видами діяльності у краї постійно утримує ДП «Сокирянське лісове господарство».

Щорічне виконання планових завдань, вдосконалення виробництва, нарощення потужностей, вірно обрана стратегія керівництва забезпечують стабільні високі показники роботи. Черговий рекорд встановили в 2021 році лісоводи Сокирянського держлісгоспу зі сплати податків.


Упродовж року до бюджетів і державних цільових фондів було перераховано 36 мільйонів 22 тисячі гривень, що на 39% більше, ніж в позаминулому році. Про це повідомив директор ДП «Сокирянське лісове господарство» Олександр ЧЕБАН обговорюючи підсумки фінансово-господарської діяльності лісгоспу в 2021 році. Олександр ЧЕБАН розповів, що, зокрема, майже 10 мільйонів гривень направлено до місцевих скарбниць, державний кошторис поповнився за рахунок відрахувань лісгоспу на 18 мільйонів гривень. «Витрати підприємства у 2021 році на ведення лісового господарства зросли у порівнянні з 2020 роком більше ніж на третину. За ці кошти вирощено посадковий матеріал та висаджено нові ліси, здійснено догляд за молодими деревами та охорону лісових масивів», - поінформував директор Сокирянського держлісгоспу Олександр ЧЕБАН.

Він також звернув увагу на те, що завдяки ефективній фінансово-господарській політиці підприємству вдалося отримати у минулому році 3 мільйони 598 тисяч прибутку. Окремо Олександр Дмитрович зупинився на оновленні техніки та засобів виробництва. Так, у 2021 році підприємством було придбано два сучасних трактори, три причепи з маніпуляторами, збудовано інноваційну теплицю для вирощування сіянців із закритою кореневою системою, придбано холодильну установку для збереження насіння деревних порід. Найвищою серед лісогосподарських підприємств Чернівеччини і 2021 року була середня заробітна плата працівників Сокирянського держлісгоспу. У минулому році вона зросла ще на 39 відсотків і становила майже 14 тис. грн.

Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство».

11 views0 comments