• Хотинські вісті

Скільки осіб претендують на одну вакансію в області
Станом на 1 січня 2022 року зменшилася кількість осіб, які перебувають на обліку як безробітні майже на 30% порівняно з відповідною датою минулого року, також зменшилося навантаження на одну вільну вакансію на 5 осіб і наразі становить 7 осіб. Про це повідомили у Чернівецькій обласній службі зайнятості.


Кількість актуальних вакансій становить 775 одиниць, послуги обласної служби зайнятості отримує 5651 безробітний.


У 2021 році до служби звернулися 2,2 тисячі роботодавців, які мали потребу у працівниках на 9,8 тис. вакансій. У результаті забезпечено роботою 7,7 тис. осіб.


На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 59 безробітних, чотири особи отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Серед працевлаштованих 88 учасників АТО/ООС.


Ринок праці області поступово відновлюється


«Пандемія COVІD-19 негативно вплинула на більшість підприємств області. Найбільших втрат зазнав сектор готельно-ресторанного сервісу. Однак, ринок праці області поступово відновлюється після кризи.

Економічна криза послабила наявний дефіцит робітничих кадрів. Закриття кордонів через пандемію дозволило частково задовольнити потреби в секторах промисловості та транспорту, проте із послабленням обмежень у перетині кордонів кадровий дефіцит буде посилюватись", – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.


У 2021 році за направленнями служби зайнятості професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 1116 безробітних. У центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчали 371 особу. До громадських та інших робіт тимчасового характеру служба зайнятості залучила 983 особи, з них 850 безробітних.


Джерело – Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості.

24 views0 comments