• Хотинські вісті

Ситуація COVID-19 залишається напруженоюСитуація із захворюваністю на COVID-19 на Буковині залишається однією з найгірших. За даними МОЗ України, найбільший показник захворюваності на 100 тисяч населення: у Чернівецькій, Хмельницькій та Житомирській областях. Крім цього, ще багато регіонів не готові до послаблення карантину.

Навпаки, оскільки захворюваність стрімко зростає, кількість нових випадків COVID-19 сягнула 9850 за добу, в країні можливе введення «карантину вихідного дня». Це коли більш суворі обмеження будуть діяти у вихідні. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За словами М. Степанова, «карантин вихідного дня» передбачає, що більшість магазинів у суботу та неділю будуть зачинені. Також не працюватимуть повноцінно заклади харчування – їжу готуватимуть тільки на виніс.

Також МОЗ закликало народних депутатів прийняти законопроєкт №3891 щодо застосування штрафів за відсутність масок у відведених для цього місцях. Ним передбачається, що штраф за таке порушення становитиме від 170 до 255 гривень.

Що ж на Хотинщині


Станом на 5 листопада на Хотинщині зафіксовано усього 1406 випадків коронавірусної інфекції. За минулу добу, 4 листопада, за даними Чернівецької ОДА, на Буковині зафіксовано 412 нових випадків зараження коронавірусом, зокрема серед "антилідерів" наш край:


Чернівці +128 Кіцманський район +134 Хотинський район +57 Глибоцький район +35 Заставнівський район +22 Новоселицький район +12 Вижницький район +12 Сторожинецький район +9 Сокирянський район +2 Герцаївський район +1


У стаціонарах Хотинської лікарні на ранок четверга перебували на лікуванні 94 хворі із COVID-19 чи підозрою, 6 пацієнтів у важкому стані. Ще 189 – перебувають на амбулаторному лікуванні (вдома).

Оскільки завантаженість лікарні та рівень захворюваності залишається досить високим, то мало надій, що район вийде з понеділка із "червоної зони". Яке рішення прийме державна комісія ТЕБ та НС щодо нашого краю, оперативно повідомимо на сайті та сторінці "Хотинські вісті" у фейсбук.


Бережіть себе та близьких!

37 views0 comments