• Хотинські вісті

Ситуація з коронавірусом різко погіршиласяЗа декілька днів у райлікарні померли п’ятеро хворих


Останні новини з коронавірусного фронту, отримані у середу з райлікарні, невтішні. Заступник головного лікаря закладу охорони здоров’я Сергій Солодкий повідомив:


– Наразі у стаціонарах нашої лікарні перебувають 65 хворих: у 29 з них підтверджений коронавірус, а 36 – з підозрою. У всіх пневмонія, у 9-ти – важкий перебіг недуги.

З прикрістю доводиться констатувати, що в останні тижні стрімко зросла кількість уражених COVID-19, яких довелося госпіталізувати. Упродовж попередніх 4 днів померли 5 людей, котрі мали пневмонію, а ще супутні захворювання, – констатував Сергій Солодкий.


За ситуації, коли коронавірус стрімко поширюється у краї, головні рекомендації лікарів з уникнення хвороби такі: людям похилого віку, які у групі ризику, необхідно без нагальної потреби не виходити з дому.


Усім без винятку треба використовувати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички, антисептики) та дотримуватися дистанції у громадських місцях.


Менше контактів – більша ймовірність, що не підхопите коронавірус.

43 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/