• Хотинські вісті

Синоптики розповіли, коли прийде справжнє тепло

Updated: May 6, 2021


У найближчі дні у багатьох областях ще пройдуть дощі, але наступний тиждень порадує справжнім теплом. Такий прогноз опублікувала синопткиня Наталка Діденко на своїй сторінці у фейсбук.


За її словами, 6-го травня Україна опиниться в оточенні циклонів та атмосферних фронтів.


Тому в багатьох областях пройдуть періодичні дощі і навіть погримлять грози. А на Заході та Півночі країни буде прохолодно +12...+17 градусів.


Вітер переважатиме західного напрямку, помірний, часом поривчастий.


"До кінця тижня в Україні блукатимуть періодичні дощі, у суботу температура повітря зробить відчайдушну спробу ще раз полякати нас холодом", – повідомила вона.


Проте, за її прогнозом, вже з неділіпонеділка, з 1011 травня, і увесь наступний тиждень пануватиме тепле повітря із високими градусами до +20...+27!

"Якщо вам треба щось запланувати зробити на свіжому повітрі – найкраще у понеділок, вівторок, середу, бо 13-го травня можливі дощі, хоча й буде тепло.


Так що в нас все досить непогано заморозки відступили, тепло напоготові, дощі митимуть навколишню розкішну природу, паски ще залишилися, у домівках прибрано й чисто, квіти на балконах і клумбах... Цінуємо найкращу пору року – весну!", – закликає Наталка Діденко.


До теми

Погодні підсумки холодного квітня у столиці


За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, середньомісячна температура квітня у Києві становила +8°С, що на 2°С нижче за кліматичну норму.


Найхолодніше було 8 квітня, коли мінімальна температура опустилась під ранок до мінус 0,5°С, а найтепліше – 30 числа, коли максимальна температура піднялась до +22 градусів.
223 views0 comments