• Хотинські вісті

Сергій Осачук: «Задумайтеся про прогресію»
В області підтверджено ще 25 випадків коронавірусної інфекції, серед недужих – троє священнослужителів. Із нововиявлених випадків найбільше у Чернівцях і Хотині – по 5 осіб. Решта в інших населених пунктах. Таким чином в області вже зафіксовано 273 інфікованих. Такі дані повідомив у відеозверненні голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.


«А три тижні тому в Чернівецькій області було офіційно встановлено тільки 3 випадки коронавірусної інфекції, два тижні тому ми переживали, що це число зросло до 38 випадків, а тиждень тому ми були вражені числом 143. Задумайтеся про цю прогресію. За три тижні кількість інфікованих людей збільшилася у 90 разів», – сказав Сергій Осачук.

Але, за його словами, це свідчить і про професійну працю наших лікарів, які, наче слідчі, розслідують кожен випадок, відшукують першого інфікованого, через якого інфекція розповсюджується на багатьох людей.

Географія нових випадків у Хотинському районі така: Хотин - 5; Ворничани - 2; Малинці - 1; Анадоли - 1.

Є й гарні новини. Як поінформував голова Чернівецької ОДА, ще 5 буковинців одужали, тож загалом уже 16 позитивних прикладів одужання.

Також посадовець повідомив, що серед інфікованих є троє священнослужителів. І закликав дисципліновано дотримуватися усіх рекомендацій, карантинних обмежень, які запровадив уряд. Адже небезпека зараження залишається високою. Джерело – Чернівецька ОДА.

60 views0 comments