• Хотинські вісті

Річний та місячний тарифи оприлюднив "Чернівцігаз збут"З травня платитимемо за вищими цінами?


Хоч нині у споживачів є право вибору газопостачальної організації, та все ж більшість жителів Чернівецької області залишаються абонентами ТОВ "Чернівцігаз збут". Нещодавно у пресслужбі компанії оприлюднили річну та місячну цінові пропозиції на блакитне паливо.

Отже, із 1 травня базова річна пропозиція від "Чернівцігаз збут"становить 7,99 грн за кубометр. Нагадаємо, що окремо потрібно сплачувати ще за розподіл (доставку) газу. У "Чернівцігаз збут" поінформували: із 1 травня з ініціативи Уряду та НКРЕКП усі побутові споживачі за замовчуванням будуть переведені на річний тариф. Він дозволить клієнтам не перейматися стрибками цін на природний газ упродовж 12 місяців. Публікуємо повідомлення пресслужби щодо цінових пропозицій:


Тариф «Твій газ Річний»


Базова річна пропозиція

Початок дії – з 01.05.2021

Термін дії – 01.05.2021 – 30.04.2022


З 1 травня 2021 року ціна у тарифі "Твій газ Річний" становить 7,99 грн за кубометр.


Переваги тарифу для споживачів:

  • Ціна газу протягом року може змінитися лише у бік зменшення.

  • Не потрібно збирати документи і підписувати новий договір.

  • Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

«Твій газ Річний» – це тариф для клієнтів, які прагнуть стабільності і втомилися від невизначеності і постійних стрибків ціни. Ціна природного газу для них не зросте впродовж року.


Тариф «Твій газ Місячний»


Ціна визначається щомісячно

Початок дії – з 01.05.2021

Термін дії – необмежений


Ціна газу у межах цього тарифу буде визначатися поточною ситуацією на ринку і змінюватися щомісяця (поки із 1 травня – 7,99 грн за кубометр).


Переваги тарифу для споживачів:

  • Ціна на газ залежить від ситуації на ринку і встановлюється щомісяця.

  • Є можливість зекономити, якщо газ подешевшає.

  • Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

«Твій газ Місячний» підійде тим клієнтам, які звикли постійно стежити за зміною ціни. Тариф дозволяє споживачам оперативно реагувати на сезонні зміни на ринку газу», – повідомив "Чернівцігаз Збут".


Фіксовану річну ціну для населення

встановив і Нафтогаз


На сайті газопостачальної компанії повідомили, що річний тарифний план «Фіксований», на який автоматично переведуть споживачів з 1 травня, встановлюється за ціною 7,96 грн за кубометр (термін дії до 30.04.2022 р.).


У компанії заявили, що запропонували своїм клієнтам найвигіднішу ціну на газ серед постачальників на ринку.


Повідомляється, що "Нафтогаз України" є постачальником "останньої надії" (ПОН), тобто забезпечує газом побутових клієнтів, які раптово втратили постачальника, і нині обслуговує майже 650 тис. домогосподарств.


Ціна на газ для клієнтів постачальника "останньої надії" у травні становитиме 9,57 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).


«Нафтогаз України» також працює над тим, щоб у червні презентувати більше пропозицій на ринку – сезонні тарифні плани та газові пакети, повідомляється на сайті компанії.
938 views0 comments