• Хотинські вісті

Рівень тестування на коронавірус в області є одним з найкращих в УкраїніЧернівецька область є однією з найкращих в Україні за кількістю проведених ПЛР-тестів. Про це у інтерв’ю Радіо Свобода розповів головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він, зокрема, зазначив, що на Буковині роблять 18 тисяч тестів на один мільйон населення, а це така ж кількість, як і у Нідерландах.


– Чернівецька область із тестування – одна з найбільших та найкращих, оскільки там велика кількість контактних осіб, пневмоній, хворих на коронавірус, тому й тестування на рівні європейських країн. У них 18 тисяч на один мільйон населення. У перерахунку це така ж кількість, як, до прикладу, в Нідерландах. Якщо ми подивимося на Сумську область, у них поодинокі випадки сьогодні. Тож там немає сенсу робити таку велику кількість тестувань, як у Чернівецькій області. Ми маємо такий показник – 12 тестувань на 100 тисяч населення. Це той критерій, нижче якого не можна опускатися у будь-якому регіоні, оскільки не будуть дозволені пом’якшувальні заходи виходу з карантину, – пояснив Віктор Ляшко.

8 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/