• Хотинські вісті

Рятувальники проводять обстеження закладів охорони здоров’я


Задля попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій у лікарнях


На виконання доручення Прем’єр-міністра України та з метою попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій у закладах охорони здоров’я, травмування і загибелі людей на них фахівці Служби порятунку проводять обстеження закладів охорони здоров’я, а також інструктажі з медичними працівниками.


Зокрема, рятувальники провели роз’яснювальні бесіди щодо дотримання правил безпеки та дій у випадку надзвичайної ситуації із працівниками КНП «Хотинська багатопрофільна лікарня» Хотинської міської ради.


Під час заходу рятувальники пояснили працівникам медустанови основні вимоги пожежної та техногенної безпеки в лікувальних закладах, звернули увагу на необхідність утримання у належному стані шляхів евакуації, наявність первинних засобів пожежогасіння, справність електричного господарства тощо.


Фахівці Служби порятунку звернули особливу увагу на належну експлуатацію кисневого та іншого обладнання, яке використовується у відділеннях для лікування хворих на COVID-19.

Із медичними працівниками рятувальники провели інструктажі щодо алгоритму дій при виникненні пожежі та використання первинних засобів пожежогасіння у такому разі.Дністровський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області.

35 views0 comments