• Хотинські вісті

Рятувальники провели цікаву акцію і "майстерклас"


Сьогодні – День рятівника. Привітайте представників цієї небезпечної, але потрібної людям професії зі святом!


Уже традиційно хотинські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» з нагоди 1017-ої річниці Дня міста Хотин.


Цікаві атракції працівники Служби порятунку влаштували як для дорослих, так і для малечі. Найбільш захоплюючим видовищем була ліквідація умовної пожежі в автомобілі.
Відчути себе справжнім вогнеборцем цього дня міг кожний охочий. Разом з вогнеборцями дітки в ігровій формі вивчали правила безпеки, як діяти у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій, розфарбовували розмальовки та гіпсові фігурки на пожежну тематику.


Дітвора залюбки фотографувалася у спеціальній фотозоні. Не оминули увагою діти й пожежний автомобіль та його спеціальне обладнання, про яке із задоволенням розповідали рятувальники.
Опісля майстер-класу від працівників Служби порятунку, як ліквідовувати загорання в автомобілі, усі учасники дійства могли подати воду з пожежного рукава.


Хотинчани та гості міста мали можливість також одягнути на себе бойовий одяг рятувальника, апарат захисту органів дихання і зору, а ще – попрацювати з гідравлічними ножицями для розрізання металу та іншим спорядженням, яке щодня у своїй роботі використовують рятувальники.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

13 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/