• Хотинські вісті

Рятувальники отримали спецавтомобіль із сучасним обладнанням
Хотинський підрозділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області отримав спецавтомобіль легкого типу на базі Форд рейнджер з аварійно-рятувальним обладнанням для надання допомоги при дорожньо-транспортних пригодах.

– Цей автомобіль обладнаний комплектом пневмоінструментів для деблокування постраждалих в аварії, зокрема є бензоріз по металу та бетону, водяно-пінні вогнегасники та інше необхідне для гасіння пожеж у транспортних засобах, – повідомив начальник Хотинського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області Михайло Заінчковський. – Таке дооснащення підвищить боєздатність нашого підрозділу, стане у нагоді при допомозі потерпілим у ДТП. Тепер маємо шість одиниць спецтехніки.


Також є спеціальні освітлювальні пристрої, які потрібні у випадках, якщо аварійно-рятувальні роботи здійснюються у темну пору доби, та пневмоподушка, за допомогою якої можна, наприклад, припідняти бетонну плиту.


– Усі інструменти автономні, працюють на акумуляторах, тобто не потребують підключення дротами до електромережі, – розповідає пожежний-рятувальник Валентин Мазур, демонструючи можливості цього обладнання. – Крім того, є тепловізор, що допомагає визначити де саме знаходиться потерпілий, а також набір з п’яти переносних радіостанцій для рятувальників.

Розпитуємо також, як змінилася робота Хотинського підрозділу рятувальників під час карантину, адже їхня робота життєво важлива для жителів Хотинщини.

– Підрозділ працює у штатному режимі, особовий склад у будь-яку хвилину готовий виїхати на виклик. Але працівники тепер чергують по 7 діб, що звісно, нелегко, – зазначив Михайло Заінчковський.
28 views0 comments