• Хотинські вісті

Рятувальники влаштували для учнів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»


Для учнів та дошкільнят Данковецького НВК фахівці Хотинського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Під час теоретичної частини заходу рятувальники роз’яснили школярам основні правила пожежної безпеки. Окрім цього, розповіли, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних обігрівальних приладів та печей, залишене у лісі розпалене багаття, неконтрольоване спалення сухої трави й сміття тощо. Все це працівники Служби порятунку аргументували розповідями про пожежі та надзвичайні події, які доводилося їм ліквідовувати.


А під час практичної та, на думку учнів, найцікавішої частини заходу, діти змогли відчути себе справжніми рятувальниками. Після розповіді про пожежний автомобіль та його оснащення, школярі, одягнувши бойовий одяг, власноруч подавали воду з пожежного рукава, розрізали металеві конструкції спеціальними гідравлічними ножицями, а також вчилися користуватися вогнегасниками.


Як запевнили діти, знання, які вони отримали під час акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», стануть у майбутньому їм у нагоді.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

64 views0 comments