• Хотинські вісті

Розіграш кубка району з футзалу

Вирішальною стала остання хвилина

Завершився черговий розіграш кубка Хотинського району з футзалу. 5 січня зустрілися команди ФК «Клішківці»–ФК «Данківці». Надзвичайно цікавим був фінальний матч першого футзального трофея сезону 2019–2020 років.

Перший тайм вирішальної гри завершився на користь данківчан, які завдяки дублю Ігоря Попадюка (16, 17 хв) пішли на перерву, почуваючи себе досить комфортно. Та клішківчани не збиралися здаватися, і зуміли за сім хвилин по перерві відновити рівновагу. Відзначилися Адріан Гончар та Юрій Агузаров.

Далі точилася рівна боротьба і, коли гадали, що переможця доведеться визначати за допомогою післяматчевих 6-ти метрових ударів, данківчанину Олегу Чемерейку вдалося відзначитися. Неймовірний гол, забитий метрів з 14-ти, став окрасою фіналу.

На табло залишалося 40 секунд до завершення гри. За цей час Ігор Попадюк оформив хіт-трек, тож підсумковий рахунок – 4:2 на користь ФК «Данківці».

Чемпіонат з волейболу

5 січня стартував чемпіонат Хотинського району з волейболу. Шість команд за коловою системою у два етапи визначать чемпіона та призерів 2020 року. Наразі відбулися ігри: