• Хотинські вісті

Розрахунки за доставку газу: рівень оплати в області зменшився на 43%Як повідомили в АТ «Чернівцігаз», з початком карантину на Буковині на 43% впав рівень розрахунків за послуги розподілу. В цих умовах, коли сім’ї знаходяться вдома і цілодобово користуються газом та іншими комунальними послугами, важливість безвідмовної роботи всієї інфраструктури зросла в рази. Тому керівництво компанії закликало споживачів газу розраховуватися за надані послуги вчасно і не накопичувати борги.


У пресслужба компанії повідомляє:

Наразі, майже 50% штату «Чернівцігазу», а це фахівці АДС, щоденно, 24 години на добу 7 днів на тиждень продовжують виїжджати та локалізовувати витоки газу, ремонтувати газопроводи, фахівці ГРО обслуговують газорегуляторні та шафові регуляторні пункти, які понижають та підтримують необхідний тиск в мережах, а оператори Центрів обслуговування здійснюють консультації споживачів в телефонному режимі, дистанційно налагоджено роботу інших працівників компанії. Проводиться уся необхідна робота, щоб під час карантину компанія функціонувала, а у домівках споживачів був газ.


«АТ «Чернівцігаз» поділяє позицію про зупинення нарахування штрафних санкцій за прострочення оплати, щоб допомогти споживачам пережити карантин. Також компанією запроваджено мораторій на обмеження газопостачання боржникам. Однак, щоб не накопичувати борги, радимо клієнтам вчасно розрахуватися за надані послуги й використовувати для цього онлайн сервіси», – роз'яснює комерційний директор АТ «Чернівцігаз» Дмитро Голубченко.

Загалом за доставку газу боргують 87 тис. домогосподарств природного газу в області.

Клієнти АТ «Чернівцігазу» мають всі можливості оплатити рахунки за доставку під час карантину дистанційно. Для них працюють онлайн-сервіси сайту 104.ua: Особистий кабінет, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот.


Для споживачів «Чернівцігазу» екстрено розроблено експрес-реєстрацію, яка дозволяє автоматично згенерувати Особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру за номером 067 444 8 104 і повідомити оператору номер особового рахунку (він є у квитанції кожного клієнта). Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає посилання для переходу і логін та пароль для входу в особистий кабінет.


«Закликаємо споживачів, сплачувати за послуги газопостачання вчасно, адже кошти потрібні для забезпечення діяльності компанії та оплати праці газовиків. Для оплати послуг доставки в Особистих кабінетах на сайті 104.ua та у viber-боті споживачі оперативно можуть завантажити та сплатити рахунки за газ», – закликали в АТ «Чернівцігаз».

28 views0 comments