• Хотинські вісті

Розпочнуть ремонт об'їзної біля ХотинаЗаплановано поремонтувати 7 кілометрів траси – автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці, це коштуватиме понад 170 мільйонів гривень. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.


"Практично вся дорога, що у межах нашого краю, знаходиться в ідеальному стані. Залишилось лише полагодити майже 7-ми кілометровий відрізок – об'їзд міста Хотин.


Уже незабаром підрядна організація, з якою Служба автомобільних доріг підписала договір, приступить до виконання ремонтних робіт на ділянці км 304+490 – км 311+764.


Договором передбачено відновлення транспортно-експлуатаційних характеристик ділянки дороги з доведенням її до параметрів ІІ категорії", – йдеться у повідомленні.


Щоправда, не згадується про злощасне кільце біля Хотина. Напевно тому, що цей об'єкт не у віданні облавтодору. Адже замовник – державне підприємство "Фінінпро".

Нагадаємо, після протесту активістів на кільці, ТОВ "Енергетично-дорожнє будівництво" за власний рахунок вирівняло дорожнє полотно, його працівники засипали ями на цій аварійній ділянці (на фото вгорі матеріалу). Як повідомляли у Службі автодоріг, це підприємство пообіцяло забезпечувати нормальний проїзд на цьому кільці до початку основних ремонтних робіт.Дорогу біля Долинян полагодили"Їхати відремонтованою дорогою - одне задоволення.


На фото – ділянка автошляху Н-03 Житомир - Чернівці. Світлина зроблена недалеко від села Долиняни колишнього Хотинського району", – поінформували у Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області.


У відомстві додали, що загальна протяжність дороги державного значення у Чернівецькій області становить 46,138 км.


Також вас може зацікавити: у краї встановлюють нові дорожні знаки


Джерело – Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.89 views0 comments