• Хотинські вісті

Розпочато кримінальне провадження за фактом порушення під час виборів


На Хотинщині поліція розпочала кримінальне провадження за фактом порушення виборчого законодавства. У відділі комунікації поліції Чернівецької області повідомили:

«Зокрема, встановлено, що на одній із дільниць району виборець проголосував більше одного разу. За таке порушення винній особі загрожує до трьох років обмеження волі.

1-го серпня до Хотинського відділення поліції надійшла постанова окружної виборчої комісії про виявлені невідповідності під час повторного підрахунку голосів виборців. Зокрема, на виборчій дільниці у селі Ярівка зафіксовано голосування невстановленою особою за кандидата більше, ніж один раз.


Слідчі Хотинського відділення поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз) Кримінального кодексу України».Нагадаємо, ОВК виборчого округу №204 проводила повторний підрахунок бюлетенів з виборчої дільниці № 730441 ( с. Ярівка Хотинського району). Причиною перерахунку була розбіжність між кількістю виборців, яка взяла участь у голосуванні в одномандатному виборчому окрузі (410), та сумою недійсних бюлетенів і голосів, поданих за кандидатів в народні депутати, (409). У результаті перерахунку окружна виборча комісія виявила помилки та порушення.


Детальніше https://www.hotvisti.com.ua/post/помилки-і-порушення-на-одній-з-дільниць-на-хотинщині-виявила-окружна-виборча-комісія


173 views0 comments