• Хотинські вісті

Розпочали наводити лад на міському стадіоні
За непростих нинішніх умов, попри обмеженість у фінансових можливостях, у Хотинській громаді розпочали облаштування міського стадіону.


Тут не раз проходили спортивні баталії та змагання різних рівнів, однак роками нічого не робилося для капітального ремонту цього об’єкта.


– Наразі працівники господарської групи міської ради провели колосальну роботу з розчищення чагарників та старих дерев, які нависали над трибунами стадіону та по всій великій прилеглій території, – розповів міський голова Андрій Дранчук. – Наші спеціалісти також протягнули лінії електропередач, встановили стовпи, щоб була можливість облаштувати автономне освітлення та змонтувати камери відеоспостереження, щоб забезпечити порядок на стадіоні та поряд з ним.Він зауважив, що тут потрібно докласти ще багато зусиль та коштів, але поступово будуть працювати над цим. Адже спорт – це здоров’я наших дітей, Україні потрібна здорова і сильна нація.


«ЗСУ щодня наближають перемогу, а ми продовжуємо їх спільно підтримувати та розбудовувати громаду. Усе буде Україна!», – переконаний міський голова.
135 views0 comments