• Хотинські вісті

Розмалювали автобусні зупинки яскравими малюнкамиУ Ширівцях та Владичні яскравими барвами заквітчалися автобусні зупинки. Ще донедавна це були звичайні, непримітні споруди: три стіни з дашком обабіч дороги, де очікують автобус або ж ховаються від негоди. Тепер же тут вималювані українські символи – калина й хата, лелека і соняшники, козаки, дівчинка у віночку з різнобарвними стрічками.

«Оживили» зупинку заступниця директора Шировецького НВК з дошкільної освіти Анастасія Герман та виховательки садочка Оксана Головата і Яна Боднар. Вони не лише талановито відтворили фарбами красу нашого краю, а й подарували усім охочим можливість помилувати око або ж просто зробити світлину на пам’ять.


До речі, ескізи майбутнього малюнка створили творчі та креативні учениці Шировецького НВК Юлія Тодосійчук та Альона Худа.«Дуже дякуємо за організацію цієї доброї справи та за натхненну роботу нашим талановитим художницям», – зазначила Шировецький сільський голова Галина Боднарюк і додала, що з цього усім користь: громаді – благоустрій зупинки громадського транспорту, а людям – естетичне задоволення.

Крім цього, доки дитяча установа на карантині, її працівники вирішили не сидіти, склавши руки, а розмалювати казковими персонажами внутрішні стіни приміщення. До справи долучилися і вихователі, і їхні помічники, і батьки дошкільнят.

Тепер з нетерпінням очікують завершення карантину, коли малеча зможе знову повернутися до своїх груп, бо сподіваються отримати найбільшу винагороду за свою працю – феєрверк дитячих емоцій та посмішок!

101 views0 comments