• Хотинські вісті

Роботодавці можуть одержати інформацію для обрахунку лікарняних працівників онлайнГоловне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звертається до роботодавців з проханням одержувати необхідну інформацію онлайн через сервіси Пенсійного фонду.

Нагадуємо, що на вебпорталі Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників. Зокрема, на електронному носії передбачена функція, яка дає можливість роботодавцю одержувати інформацію для обрахунку лікарняних працівників через онлайн сервіси Пенсійного фонду, повідомляє Головного управління ПФУ в Чернівецькій області.

Донедавна первинні дані для розрахунку – страховий стаж та розмір заробітної плати – надавали самі працівники. Для цього вони звертались до управлінь Пенсійного фонду за довідками. Тепер ця процедура отримання необхідних відомостей значно простіша.

Крім того, у кабінеті також містяться відомості щодо звітності щодо сплати єдиного соціального внеску і роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей.

Джерело – Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

17 views0 comments