• Хотинські вісті

Рибалкам на заміткуІз 1️ листопада на більшості водойм розпочинається осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Про це повідомляє Держрибагентство.


Рибоохоронними патрулями Держрибагентства також створено інтерактивні онлайн карти з переліком зимувальних ям та їх географічними координатами https://bit.ly/3juF8O5

Збережіть та поділіться інформацією із друзями!


Нагадуємо, що риболовля у заборонений період дозволена на ділянках поза межами визначених зимувальних ям.


Любительський лов дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше N 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків: - на водоймах загального користування - не більше п'яти на рибалку; - на водоймах, де впроваджене платне рибальство - не більше десяти на рибалку.


Порушників буде притягнуто до відповідальності. Крім того, доведеться відшкодувати збитки за кожну незаконно виловлену рибу. За добування риби на зимувальних ямах передбачена адміністративна відповідальність за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Якщо вилов здійснюється забороненими знаряддями лову - ч. 4 ст. 85 КУпАП, штраф - до 680 грн.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України.


Якщо помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої» лінії Управління: (066) 067-38-69.

Джерело - Чернівецький рибоохоронний патруль.

19 views0 comments